Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej
Sp. z o. o. w Sosnowcu
41-219 Sosnowiec
ul. Lenartowicza 73

Ośrodek wypoczynkowy - Boguchwałowice


Szanowni Państwo! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ośrodka Wypoczynkowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Sosnowcu.


Ośrodek znajduje się w Boguchwałowicach, w cichej, spokojnej okolicy, nieopodal Jeziora Przeczyckiego. Od regionów miejskich dzielą go niewielkie odległości. Sieć dróg zapewnia łatwy dojazd. Doskonała baza wypadowa dla wędkarzy i grzybiarzy. Bardzo dobre warunki do wypoczynku rodzinnego.Odległość do jeziora to 300 metrów, do przystani – 500 metrów. Najbliższy sklep znajduje się w sezonie w odległości 100 metrów, poza sezonem – 500 metrów. Oferujemyw sezonie, czyli od maja do września osiem pięcioosobowych domków drewnianych typu Turbacz. W każdym domku znajduje się TV, aneks kuchenny oraz WC. Ponadto funkcjonuje wspólny węzeł sanitarny z WC, umywalkami i prysznicami. Posiadamy także w ofercie pięć czteroosobowych pokoi wielosezonowych, wyposażonych w ogrzewanie, klimatyzację, łazienkę z WC i prysznicem, TV i aneks kuchenny . Na terenie ośrodka funkcjonuje kawiarnia, w której oprócz lodów, ciast czy napojów serwowane są smaczne posiłki. Można wykupić całodzienne wyżywienie. Ponadto kawiarnia proponuje organizację różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych a także catering. Ośrodek jest dozorowany całodobowo, posiada własny monitoring obejmujący także parking dla gości. Warunki na terenie ośrodka pozwalają na realizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych, festynów, spotkań towarzyskich czy firmowych a także szkoleń. Zimą istnieje możliwość zorganizowania kuligu.


Więcej informacji na stronie ośrodka : boguchwalowice.pkm.pl


Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.


Oferujemy konkurencyjne ceny, zapraszamy do kontaktu w dni robocze w godzinach od 7:00 do 15:00 pod numerami: 32 263 50 16 wew. 270, lub tel. kom. 692 419 010.

BOGUCHWAŁOWICE ul. Biała 8